Hazır Giyim & Tekstil

Hazır Giyim & Tekstil

[ventoux_flexsldr id=”slider3″ animation=”slide” direction=”horizontal” speed=”7″ navigation=”true”]
[ventoux_flexsldr_images]http://ventouxdemo.vidall.co.uk/wp-content/uploads/2015/05/portfolio2.jpg[/ventoux_flexsldr_images]

[ventoux_flexsldr_images]http://ventouxdemo.vidall.co.uk/wp-content/uploads/2015/05/portfolio3.jpg[/ventoux_flexsldr_images]

[ventoux_flexsldr_images]http://ventouxdemo.vidall.co.uk/wp-content/uploads/2015/05/portfolio5.jpg[/ventoux_flexsldr_images]
[/ventoux_flexsldr]

[ventoux_row]

[three_columns]

HAZIR GİYİM & TEKSTİL & KONFEKSİYON

Hazır Giyim & Tekstil & Konfeksiyon vb. alanlarda hizmet ve üretim faaliyetleri ile uğraşan firmalara muhasebe, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

  • Client: Max exposure
  • Skill-set: Web, branding, design
  • Visit site: example.com

[/three_columns]

[nine_columns]

[ventoux_tabgroup]
[ventoux_tab title=”Tekstil”]

Tekstil Faaliyetleri ile uğraşan firmaların amaç ve iştigal konuları aşağıdaki maddelerde özetlenebilir :

-Her türlü dokuma mamullerinin, ham bez kumaş trikotaj ve sanayiinde faaliyetlerde bulunmak ,ipek, orlon, pamuk, triko, hazır giyim eşyaları ile çorap ve çamaşır, bay bayan ve çocuk giyim eşyaları, kot takımlar, kot pantolonlar, kot gömlekleri, kot montlar, her türlü diğer hazır giyim eşyaları yurt içinde ve yurt dışında üretilmesi ithalatı ve ihracatı ile pazarlamasını yapmak.
-Tekstil sanayiine ait her türlü hammadde yarı mamul ve mamul maddelerin, giyim sanayi ürünleri her nevi yünlü, pamuklu, ipekli, suni sentetik plastik maddeler iplik ham bez ve kumaşların yurt içinde ve yurt dışında üretilmesi alım ve satımı ithalat ve ihracatı, yurt içinde ve yurt dışında pazarlaması.
-Her türlü mefruşat, çeyiz, havlu, bornoz alımı satımı, imalatını, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Her türlü hastanede kullanılan önlük, tulum, çarşaf, yastık gibi ürünlerin imalatı, alımı satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.

 

 

[/ventoux_tab]
[ventoux_tab title=”Konfeksiyon”]

Konfeksiyon Faaliyetlerinde bulunan firmaların amaç ve iştigal konuları aşağıdaki maddelerde özetlenebilir :

-Her türlü yerli ve yabancı hazır giyim, konfeksiyon ürünleri ve aksesuarları toptan ve perakende alım satımını, imalatını, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul konfeksiyon ürünlerinin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Her nevi bayan ve çocuk gelinliklerin, nişanlıkların dikimi; gelin başı, eldiven, jüpon ve benzeri malzemelerin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
Gelinlik ve nişanlıkla ilgili her türlü kumaş, güpür dantel, tül, saten ve sair malzemelerin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.

 

[/ventoux_tab]
[ventoux_tab title=”Deri”]

Deri ve Dericilik Faaliyetleri ile uğraşan firmaların amaç ve iştigal konuları aşağıdaki maddelerde özetlenebilir :

-Her türlü ham deri, suni deri, işlenmiş deri, yan ürünleri, vinleks ve benzeri gibi ürünlerin imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak,
-Ham deriden, mamul deri, kösele ve süet üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Her nevi deri, güderi ve deriden mamul giyim eşyası; kürk, mont, kaban, ceket, yelek gibi ürünlerin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Deriden mamul kalemlik, kitaplık gibi ürünlerin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Her türlü deri, kemer, çanta, cüzdan, giyim ve kıyafet benzeri deri ürünleri imal etmek, imal ettirmek, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Her türlü deri ürünleri için düğme, toka, her türlü metal aksesuar alım satımı yapmak.

 

[/ventoux_tab]
[/ventoux_tabgroup]

[/nine_columns]

[/ventoux_row]

5 Mayıs 2015