Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Mali Müşavirlik Bünyesinde Sunduğumuz Hizmetler

1

Kuruluş ve Tescil İşlemleri

Gerçek kişi işletmelerinin ve tüzel kişiliklerin şirket ana sözleşmelerini oluşturarak kuruluşlarını gerçekleştirmek. Ticaret ve Sanayi Odaları, Vergi Daireleri, SGK ve diğer ilgili resmi makamlardaki gerekli başvurularını yapmak.

 

3

Şube Açılış İşlemleri

Gerçek kişi işletmeleri ile  tüzel kişiliği haiz işletmelerin şube, depo ve irtibat bürosu gibi diğer şube işyerlerinin açılış ve kapanış işlemlerini yapmak.

 

5

Birleşme / Tasfiye İşlemleri

Şirket birleşme, bölünme, devir ve tasfiye işlemlerini sonuçlandırıp tescil ettirme hizmetlerini sunmak.

 

7

Beyanname - Bildirge Sorumluluğu

Genel kabul görmüş muhasebe prensipleri ve ilgili mevzuat hükümleri gereğince, gerçek ve tüzel kişilere ait teşebbüs ve işletmelerin defterlerini tutmak, bilanço, kar-zarar tablosu ve beyannameleri ile diğer belgelerini düzenlemek.

 

9

Denetim ve Raporlama

Belgelere dayanılarak, inceleme, tahlil, denetim yapmak, mali tablo ve beyannamelerle ilgili konularda yazılı görüş vermek, rapor ve benzerlerini düzenlemek.

 

2

Muhasebe Sistem Kurulumu

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için bilgisayarlı muhasebe yazılım ve programlarının kurulumunu yapmak, muhasebe sistemi altyapısının oluşturmak. ( Çözüm Ortağımız Türmob ; LUCA NET – LUCA MMP – LUCA KOZA )

 

4

Personel Eğitimi ve Temini

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ön muhasebe personellerini temin etmek, eğitmek, eğitim sonrası kontrolünü yaparak, ön muhasebenin kusursuz işleyişini sağlamak.

 

6

Danışmanlık

SGK, İş, Vergi ve ilgili diğer mevzuat konularında genel danışmanlık yapmak.

 

8

Bordrolama ve Personel Özlük İşlemleri

İşletme personeline ait ücret bordrolarının, hesap pusulalarının hazırlanması, personellerce imzalanmak üzere işverene sunulması. Aylık prim ve hizmet belgelerinin tahakkuk ettirerek firmalara iletmek. İşe giriş ve işten çıkış bildirgelerini kanuni süresine uygun düzenlemek. İşten ayrılan personelin Kıdem ve İhbar Tazminatları’nın hesaplamak; işten ayrılma ile ilgili tüm belgelerin hazırlamak.

 

Partner YMM Büromuz

Partner YMM Büromuz

Danışmanlık – Denetim – Tam Tasdik – Vergi Uyuşmazlıkları – Vergi Davaları ve daha bir çok konuda hizmet sunan PARTNER YMM BÜROMUZ ile ilgili daha detaylı bilgilendirme için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Partner Sigorta Acenteliğimiz

Partner Sigorta Acenteliğimiz

Tüm sigorta ihtiyaçlarınızda Anadolu-Axa-Allianz-Ray ve Zurich acentelikleri ile aynı hizmet anlayışımızı sunmaktan gurur duyan partner ekibimize iletişim formu ve telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Uzmanlar Mali Müşavirlik, her geçen gün gelişen ekibine yeni takım arkadaşları katmak ve hizmet alanlarını daha da genişletmek için sürekli yetkin meslek mensupları ile görüşmektedir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Mevzuat ile ilgili değişiklikler, İSMMM Odasının seminer ve eğitim videoları vb yazınsal ve görsel içerikler, Youtube kanalımızdan ve G+plus hesabımızdan paylaşarak daha hızlı bir bilgi akışı sağlamak önceliklerimizdendir.

Teknoloji

Teknoloji

Uzmanlar Mali Müşavirlik, günümüz teknoloji dünyasının ulaştığı noktayı etkin bir şekilde kullanabilen bir ekibe sahip olabilmek için teknoloji eğitimlerine ve mesleki entegrasyon eğitimlerine devam etmektedir.

Mobil Uyumlu Web

Mobil Uyumlu Web

Uzmanlar Mali Müşavirlik güncellediği web sayfası ile mükelleflerine ve ziyaretçilerine daha hızlı ve güncel bilgileri paylaşırken cep telefonu / tablet ve diğer elektronik cihazlardan da takip edebilmenize imkan tanımaktadır.

Videolu Eğitimler

Videolu Eğitimler

Youtube kanalımızdan LUCA / LUCA NET / LUCA KOZA eğitim videolarının yanısıra, İMMMO başta olmak üzere alanımızla ilgili tüm eğitim,seminer ve konferans videolarını izleme imkanı sunmaktadır.

İşini Severek Yapan Ekip

İşini Severek Yapan Ekip

Uzmanlar Mali Müşavirlik, işini severek yapan ve emeğine yüreğini katan çalışma arkadaşlarıyla mükelleflerine mutlulukla hizmet vermektedir.

Mükellef Memnuniyeti: 100%
Güvenilir Hizmet Anlayışı: 100%
Çözüm Odaklı Yaklaşım: 100%
Gelişime ve Değişime Açık: 100%

 

GÖRÜŞ ÖNERİ VE ELEŞTİRİLERİNİZİ PAYLAŞIN

Uzmanlar Mali Müşavirlik Hizmetleri, kaliteli hizmet anlayışını geliştirmek ve daha iyi hizmet sunabilmek için tüm mükelleflerimizin ve sayfamızı ziyaret eden siz değerli ziyaretçilerimizin GÖRÜŞ, ÖNERİ ve ELEŞTİRİLERİNE tüm içtenliği ile açık olduğunu belirtmek ister. BURAYI TIKLAYARAK ALTERNATİF İLETİŞİM KANALLARINDAN BİZE ULAŞABİLİR VE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ.